MTG Sağlık

Firmamız ortakları ve çalışanları olarak sektörümüz içinde 17 yıllık varlığımızı başarı ile yürüterek büyük tecrübeler edindik ve ediyoruz. Gelişen ve globalleşen yeni dünya düzeninde, sektördeki hızlı büyümeye ayak uydurmak amacı ile 2010 yılının Mayıs ayında MATGRAF Grup bünyesinde bir araya gelerek, Medikal sektöründe MTG Sağlık Ürünleri markasıyla siz değerli dostlarımıza, kaliteli ve hızlı hizmet vermeyi amaçladık.

Disiplinli çalışan ve iyi bir takım olduğumuza inanıyor ve bunun getirdiği başarıların önemli olduğunu biliyoruz.

Takımımızın kadrosunda bulunan her bir bireyin dürüstlük, mutluluk, özveri ve uyum içerisinde çalışabildiği düzenli bir alt yapımızın varlığı bize güç ve mutluluk katmaktadır.
-----------------------------------------------
About us

Our partners and our staff have acquired experience in successfully 17 year presence in this industry. MTG Health Products brand is established in 2010 under the group of MATGRAF. Our aim to provide a better quality and quick service to solve our clients needs.

Team with the entire staff of each individual's honesty, happiness, dedication, and can work in harmony and in sync as the regular presence of a sub-structure lend us the strength and happiness.

Therefore, We believe that we are a good and disciplined team. And also we know that this beliefs brings success to our company.

OUR QUALITY IS YOUR HAPPINESS / Kalitemiz Sizin Mutluluğunuz.